Про проект


"На скрижалях" - новий онлайновий суспільно-історичний, науково-популярний інформаційний ресурс. 

Пишемо передусім про історію України та українців, росіян, поляків, євреїв, кримських татар, інших етносів, доля яких пов'язана з нашою країною. Від стародавніх часів до сьогодення.

Апелюємо до читачів, стимулюючи їх сканувати родинні архіви, писати сімейні історії, заглиблюватися в генеалогію, історію свого міста, села, краю.

"На скрижалях" - майданчик для наукових і публіцистичних дискусій навколо історичної політики та політики пам'яті. Джерело новин (коротких інформацій), аналітичних статей, інтерв'ю, рецензій та оглядів книжок, анонсів про всі події, пов'язані з тематикою сайту, сховище артефактів. Дайджест тематичних публікацій - що дозволить не пропустити важливі та цікаві статті вчених, журналістів у паперових та онлайнових ЗМІ.
Про проект Про проект Reviewed by Sicheslavska pravda on 10:36:00 Rating: 5

3 коментарі:

 1. Вельмишановні колеги. У розділі "Українознавство" вашого Інтернет видання опубліковано мою статтю, озаглавлену "Останні опікунки Франка". Дякую. Про це я дізнався випадково, побачивши матеріал в Фейсбуці однієї знайомої. Оглянув весь ваш сайт і ніде не знайшов адреси, хоча ви просите надсилати публікації. Я не проти запропонувати вам для обнародування ряд статтей і з моєї нової книги "Постаті з вирію", яка готується до видання. Там є надзвичайно цікаві матеріали, яле як перслати, в тому числі й світлини. Якщо подібне цікавить - надішліть адерсу сайту. Олександр Горобець, письменник. 067 267-92-93; 33re@i.ua

  ВідповістиВидалити
 2. Вельмишановні колеги. У розділі "Українознавство" вашого Інтернет видання опубліковано мою статтю, озаглавлену "Останні опікунки Франка". Дякую. Про це я дізнався випадково, побачивши матеріал в Фейсбуці однієї знайомої. Оглянув весь ваш сайт і ніде не знайшов адреси, хоча ви просите надсилати публікації. Я не проти запропонувати вам для обнародування ряд статтей і з моєї нової книги "Постаті з вирію", яка готується до видання. Там є надзвичайно цікаві матеріали, яле як перслати, в тому числі й світлини. Якщо подібне цікавить - надішліть адерсу сайту. Олександр Горобець, письменник. 067 267-92-93; 33re@i.ua

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за відповідь та Вашу працю.Свої напрацювання можете надсилати на gerey@i.ua

   Видалити