Московія:10 фактів


НЕХАЙ РОСІЯНИ спростують ці 10 ФАКТІВ ... РУСЬ БУЛА І Є, але ТІЛЬКИ КИЇВСЬКА !!!

1. Державу з назвою Московія цар Петро I перейменував на Росію аж у 18 столітті, в 1721 році !
2. Плем'я мокші назвало свою річку Москва, а переклад цієї назви, з мови мокші, звучить як «брудна вода» !!! Будь-які інші мови світу не можуть перекласти слово «Москва» !!! Слово «кремль» - татарське і означає укріплення на підвищенні !!!

З. У середні віки всі картографи Європи писали про кордон і проводили кордон Європи уздовж кордонів Русі (Русь - це територія нинішньої України) !!! Московія - улус, зі своїми фінськими народами, завжди була складовою Орди, і її Європа справедливо відносила до Азії !!!

4. Московія (Росія) платила данину Кримському хану, своєму суверену і господарю, який був правонаступником Золотої Орди, аж до 1700 року !!! Цар Московії зустрічав кримського посла на Поклонній горі, садив його на свого коня, сам пішки, під вуздечку, вів коня з кримським послом у Кремль, садив його на свій трон і ставав перед ним на коліна !!!

5. У 1610 році в Московії на Борисі Годунові (мурза Гудун) закінчилася династія Ченгізідів (родич Чингісхана), і на трон звели Олексія Кішку з фінського роду Кобили, а при вінчанні його на Царство церква дала йому прізвище Романов, який нібито прибув з Рима правити Московією !!!

6. Катерина II, після окупації останньої вільної Руської держави - Великого Князівства Литовського (в основному територія Білорусі) в 1795 р., своїм наказом веліла назвати угро-фінські племена Московії якимись великоросами, а українців - справжніх русичів - малоросами !!!

7. Ніхто і ніколи не бачив в оригіналі договору про возз'єднання між Московією та Україною, нібито підписаного Б. Хмельницьким і царем О.Романовим !!!

8. Уже кілька століть археологи Московії шукають артефакти, що підтверджують достовірність Куликовської битви, але поки що безуспішно, ось тільки байку про перемогу Д.Донського над Мамаєм виспівують досі, на всі голоси !!!

9. Псковська, Новгородська, Смоленська області Росії - це колишні слов'яно-руські князівства і до угро-фінської Московії не мали ніякого відношення, допоки Московія-Орда не окупувала їх відповідно в 1462, в 1478 і в 1654 роках !!! А в інших областях Росії (Московії) тоді не мешкали слов'янські племена і народи !!!

10. Золота Орда і її дочка – Московія - це єдині країни світу, які тримали в рабів власний народ !!! Це і пояснює вічну відсталість багатої на природні копалини Московії від порівняно обділених на природні ресурси європейських країн !!! Адже ефективність роботи вільних людей набагато вища, ніж рабів !!!

P / S.
Міфам російської національної свідомості завдано нового удару !!! З самого початку дослідження генофонду російського народу, які проводилися російськими вченими в 2000 - 2006 рр., показали, що генетично росіяни - зовсім не слов'яни, а чистокровні фіни, які нічим не відрізняються від мордви. За повідомленням московського Центру Льва Гумільова, російські вчені вперше в історії провели нечуване дослідження російського генофонду - і були шоковані його результатами !!! У тому числі ці дослідження повністю підтвердили, що росіяни - це не слов'яни, а тільки російськомовні фіни.
Результати аналізу мітохондріальної ДНК показали, що ще одна найближча рідня росіян, крім фінів Фінляндії, - це татари: росіяни від татар знаходяться на тій же генетичній відстані в 30 умовних одиниць, які відокремлюють їх від фінів !!! У міфі про «слов'янські корені росіян» вченими Росії поставлена жирна крапка: середньооціночно від слов'ян у росіян майже нічого НЕМА !!! Є тільки близькослов'янська російська мова, та й у ній - 60-70% неслов'янської лексики, тому російська людина не здатна розуміти мови слов'ян, хоча справжній слов'янин розуміє через схожість слов'янських мов - будь-яку (крім російської, якщо тільки спеціально її не вивчав).
У Росії живуть «россияне», але не «русские». РУСЬ була і є, але тільки КИЇВСЬКА !!!

Юрій Гонта
Московія:10 фактів Московія:10 фактів Reviewed by Василь Герей on 08:17:00 Rating: 5

Немає коментарів: