Адольф Гітлер:таємниці біографії

Мабуть, з середини 30-х років минулого сторіччя дата 20 квітня придбала в історії якийсь страхітливо чорний відтінок. 

Саме 20 квітня народилася людина, яка змінив не лише долю своєї країни, а й усього світу. Людина, ім’я якого буде завжди асоціюватися зі злом, скільки б років і століть не минуло
.
Так, саме 20 квітня 1889 року в Австрії, в селищі, яке лежало недалеко від кордону з Німеччиною, був народжений Адольф Гітлер.

Гітлер дуже серйозна людина, в житті якої не так вже багато веселощів, але в цій статті ми спробували зібрати найбільш захоплюючі факти з його життя. Ще в 1998 році були відкриті 3 мільйони секретних файлів, в тому числі папка, в якій в 1942 році збирали все про Адольфа Гітлера.
Майбутній фюрер Німеччини народився в готелі. Хлопчик побачив світ 20 квітня 1889 року о 18 годині 30 хвилин, а через два дні був хрещений іменем Адольф. 
Клара Гітлер(мати)
 Адольф Гітлер ненавидів ходити до школи. Пізніше він згадував лише одного вчителя, який йому був до вподоби – Доктора Потча, через те, що познайомив маленького Адольфа з героїчним минулим Німеччини та прищепив ненависть до Габсбургів.

Точно не відомо, чому Гітлер так сильно зненавидів євреїв. Хтось каже, що це було викликано нелюбов’ю до діда (який, припускають, був євреєм). Інші кажуть, що Гітлер розгнівався на лікаря-єврея, який не зміг вилікувати Адольфову матір і та померла. Так чи інакше, на Адольфа сильно вплинула атмосфера тогочасного Відня, який був дуже відомий за свій антисемітизм
Як відомо, у Гітлера не було дітей. Проте існує версія, що під час своєї військової служби на Першій світовій війні, Гітлер мав стосунки з шістнадцятирічною Шарлоттою Лобжуа, яка народила від Гітлера сина – Жана-Марі Лорет, який помер в 1985 році у віці 67 років. Жан-Марі ніколи не бачився зі своїм батьком, проте воював на боці нацистів у Другій світовій війні.

Гітлер – єдиний в історії політик, який виконав усі передвиборчі обіцянки після приходу до влади в 1933 році.
В 1938 році журнал Time назвав Гітлера людиною року. До речі, в наступному році Time помістив на свою обкладинку вже Йосипа Сталіна.

У його житті були й інші факти, які не настільки широко відомі, але з яких складалося життя майбутнього злого генія Німеччини. Так, Адольф Гітлер з дитинства, можна сказати, був творчою натурою. Його батько хотів, щоб він став чиновником, але сам Адольф хотів бути художником, так як він любив малювати, він не любив дисципліну і багато предметів.
Алоїс Гітлер(тато)
 Гарні оцінки він отримував тільки з малювання. Гітлер практично з юного віку вірив у своє велике призначення, спочатку як великого художника, потім, захопившись політикою, як великого вождя нації.

Він вважав свій талант художника унікальним і думав, що з легкістю надійде у Віденську академію мистецтв. І абсолютно не обтяжував себе додатковими заняттями.
Двічі намагався вступити Адольф в Віденську академію мистецтв, в 1907 і 1908 році, але провалився. До речі, він абсолютно не любив малювати людей, йому більше до душі було зображати пейзажі, собак і будівлі. Один з професорів Академії йому так і сказав, що з нього вийшов би відмінний архітектор. Але, архітектор з нього не вийшов, так як для вступу йому потрібен був атестат про закінчення школи, а майбутній вождь нації, кинув вчитися і не мав атестата.
За спогадами друга дитинства, Августа Кубізека, який був разом з ним у Відні, Гітлер, ніколи не замислювався про те, щоб знайти якусь постійну роботу, здебільшого він тинявся по місту, розглядаючи архітектуру. До слова, сам друг успішно вступив до Академії на музичне відділення.
Агуст Кубізек зазначав кілька характерних особливостей характеру юного Адольфа Гітлера. Так, наприклад, Гітлер був схильний до раптових спалахів натхнення, у нього було багато цікавих ідей, але він так і не закінчив все, що він почав. Він навіть починав складати власну оперу, але кинув. Гітлер починав все з великим ентузіазмом і наполегливо працював, але не довго, лише для того, щоб в кінцевому підсумку втратити інтерес. Саме в Відні Гітлер вперше познайомився з творчістю Ріхарда Вагнера,  він був одержимий музичними творами цього німецького композитора.
Але, вміння малювати допомогло йому не померти з голоду і отримувати непоганий дохід до початку першої світової війни. У серпня 1910 року Гітлер познайомитися з якимсь Рейнгольдом Ганішем, який подивившись його малюнки, запропонував спільну справу. Гітлер малював пейзажі і міські будівлі на полотнах розміром з поштові листівки, які користувалися успіхом у туристів. Ганіш ж цілком успішно продавав їх за ціною близько 20 крон. Потім, щоб уникнути служби в австрійській армії, Адольф переїхав до Мюнхена. Так, він не хотів служити в австрійській армії, але в 1914 році без роздумів записався на фронт, але до складу Баварського полку, німецької армії.
У Мюнхені, картини Гітлера-художника, продавалися вже  більш інтенсивно, приносячи їх автору дохід вище середнього.
Не переставав він малювати і в окопах Першої світової, роблячи замальовки, у хвилини затишшя.
Зараз картини Гітлера можна побачити в інтернет-галереях. До речі, наприкінці січня 2012 року на аукціоні в Словаччині була продана його картина «Нічне море» за 32 тисячі євро. До цього, сама його дорога картина була продана у вересні 2006 року за 10,5 тисяч фунтів стерлінгів.

Крім пристрасті до малювання, Гітлер мав пристрасть до читання, оскільки художник з нього не відбувся він звернув свій погляд на політику. Будучи у Відні він багато і жадібно читав,читав щоденні газети, політичні брошури. Брав в бібліотеках книги з німецької історії та міфології, читав філософські праці Ніцше, Чемберлена, Гегеля, Фітхе. Саме там зароджувалася його особиста ідеологія ,убивчо жорстока, зібрана з осколків ідей філософів, політиків. Маючи допитливий, але не підготовлений розум, він починав просочуватися націоналістичними і антисемітськими ідеями, які потім були відображені в його книзі «Mein Kampf ».
Крім того, Гітлер був непоганим актором, оратором і психологом. Він міг дивитися будь-кому в очі і брехати з надзвичайною щирістю. Гітлер вмів і знав, що і кому сказати. Промисловцям він розповідав про нові військові замовлення і ринках збуту, перед простими людьми він красиво розповідав про відродження величі Німеччини та добробуті її жителів, військовим він говорив, що прекрасно їх розуміє так як чотири роки провів в окопах під час Першої світової війни.
 Він вміло грав на страхах німців перед сильною кризою і безробіттям.

Щодо зовнішнього вигляду
Гітлер забороняв дивитися на себе в ванній або оголеного. Крім того, сторонні запахи на його тілі були не прийнятні, ніяких одеколонів.
Навіть у найбільш спекотну пору Гітлер ніколи при сторонніх не знімав свого піджака (куртки) на людях.

Коли в 1923 році прес-секретар намагався переконати його змінити свої маленькі вусики, він у відповідь дав зрозуміти, що йому все одно, що вони не модні зараз, але вони стануть модними через те, що він їх носить.
Щодо соціальної поведінки
Кожного разу, обідаючи з кимось, він спочатку розмовляв на суспільні теми, але потім обов’язково починав свої монологи, які були бездоганні, так як він весь час їх відшліфовував.
Коли йшлося про його улюблені теми, то вони починалися з фраз: «Коли я побував у Відні …», «Коли я був солдатом …», «Коли я був у в’язниці …» або ж «Коли я тільки став лідером партії …».
Ніхто не смів переривати його, коли він заводив тему про Вагнера і оперу, він часто любив повчати людей на ці теми.
Щодо особистих звичок
Гітлер ніколи не цікавився спортом або іграми, і навіть ніколи в цьому не брав участь, винятком були випадкові прогулянки.
Він часто ходив по кімнаті, крок за крок по діагоналі в однаковому ритмі, іноді навіть присвистуючи.

Гітлер мав бездоганний почерк. Карл Юнг навіть визначив по його почерку, що ця особистість з жорсткими рисами.
Щодо розваг
Цирк – це особливе захоплення Гітлера. Його дивувало, що за копійки циркачі готові ризикувати життям.
За 1933 рік він побував не раз в цирку і завжди купував для жінок-циркачок квіти і найдорожчий шоколад. Крім того, він знав усі їхні імена і навіть переживав за них. Але при цьому йому не подобалися номери з дикими тваринами (якщо тільки за участю жінки).
Щовечора перед сном Гітлер у своєму кінотеатрі дивився фільм, зазвичай це були заборонені для німців зарубіжні картини. Крім того, він дуже любив комедії. Він навіть любив деяких європейських співаків, але часто говорив, що їх виконання не бездоганно через те, що це не арійці.
Його підлеглі таємно знімали для нього фільми про тортури політичних ув’язнених, які приносили йому величезне задоволення. Також, сьогодні відомо, що відео і фото еротичного змісту також знімали для Гітлера.
Відомо, що Гітлеру належить ідея виробляти секс-ляльок для солдатів німецької армії. Ляльки були невеликого розміру, а тому легко вміщувались у солдатський наплічник. Кажуть, що угорську акторку Кеті вон Негі просили стати прототипом цих ляльок, проте вона відповіла відмовою. Тоді виробники обрали образ блакитноокої білявки для штучної ляльки.
Він обожнював кінохроніку, особливо якщо брав в ній участь.

Крім Вагнера любив, циганську музику і гімни Американських футбольних команд і університетів.
 Гітлер і Єва Браун одружилися в 1945 році, за 36 годин до своєї смерті. Єві Браун на той час було 33 роки, Адольфові – 56.


28 травня 2011 року випадково було виявлено, що Гітлер вважається почесним громадянином міста Амштаттен в Австрії. Терміново було проведене голосування, за результатами якого Гітлера було позбавлено цього звання.

Останнє фото Гітлера

Адольф Гітлер:таємниці біографії Адольф Гітлер:таємниці біографії Reviewed by Василь Герей on 13:41:00 Rating: 5

Немає коментарів: